Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę gdy opłacający się biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu aż do zysków w znacznie krótszym czasie a spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, oraz nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności wewnątrz produkowanie przychodów. Możesz nadać czas wolny natomiast później dysponować spokój ducha wiedząc, że Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, aby opanować jest dokonać zmiany osobisty pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest owszem menedżerami, a istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, w czasie podczas gdy rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz rząd natomiast wizję, wówczas Twój zespół staje się poprawny spośród TWOIM celem.

Będą uwielbiać wykonywać pracę gwoli Ciebie tudzież zarabiać w celu Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą stanowić tego częścią, albowiem owo wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma plan tudzież porządnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby łapać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich mapa pracował dla nich tudzież przynosił żelazny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna strategia jest szpica dla Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca po raz kolejny oraz raz jeszcze oraz odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest owo długoterminowy przyspieszenie staż przez relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby ona wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większość chirurgów, Twój olśniewający schemat biznesowy byłby:

Prawie absolutnie zarządzany dzięki Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący format i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia i / ewentualnie która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia nie licząc swoją praktyką, dlatego że czują się wyjąwszy kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, bowiem nie wiedzą, gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, by ich praktyka pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce gruntownie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, ażeby uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu i ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na zaawansowanie praktyki.

Related Posts