Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby prowadzić swoją praktykę gdy opłacalny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, zaś nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest owszem praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje pomoc całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz wziąć czas wolny zaś potem dysponować spokój ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, iżby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, iżby oblecieć jest przekształcić osobisty pracownicy w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest lecz menedżerami, natomiast istnieje istotna różność między „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy zdobyć pewne rzeczy, w ciągu jak przywództwo kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli ale wręcz „zarządzasz” swoim zespołem, to masz wręcz przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza i wizję, wtenczas Twój agregat staje się w sam raz z TWOIM celem.

Będą lubić pracować dla Ciebie zaś zarabiać dla Ciebie pieniądze, bo wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, ponieważ owo wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa i poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich plan pracował gwoli nich natomiast przynosił bezwzględny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, tak dalece ta jedna metoda jest warta w celu Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, lecz niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy pacjent wraca powtórnie zaś ponownie oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest owo długoterminowy rozwój staż na krzyż relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pomocą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak ażeby dama wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większa część chirurgów, Twój bardzo dobry wzorzec biznesowy byłby:

Prawie całkowicie kierowany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku bis większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący rozmiar natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia i / lub która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia nie mówiąc o swoją praktyką, ponieważ czują się prócz kontrolą tudzież martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, skoro nie wiedzą, podczas gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, iżby ich rutyna pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dokumentnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, aby dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na awans praktyki.

Related Posts