Stres numer pewien w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, czy jesteś w praktyce 5 lat albo 20 lat … Stres nr 1 jak chirurg adaptujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym wolno polegać, ażeby sprowadzić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nowy laser, czy fałszywy koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc w gruncie rzeczy do Ciebie i dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz niewzruszony napływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz z łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte a nie przeżyjesz długo.

A owo pod żadnym pozorem się nie kończy. Niepokój. Nawet jeśliby masz zarezerwowane terminy, azaliż nie czekasz, aż spadnie inny but?

Studnia była na wyczerpaniu, i obecnie jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz niezawodny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój system składa się z wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, owo jest owo http://www.drazyk.pl punkt programu planu, jakkolwiek nie skończony plan.

Łatwiejszym sposobem jest aprobata istniejącym pacjentom, żeby przynieśli Ci nowych pacjentów, w oryginalny sposób.

To nie na odwrót wielce zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, tymczasem oraz zwiększa retencji pacjentów, co jest nadzwyczaj dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają starszy rangą iloraz konwersji aniżeli „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają również więcej na transakcję zaś są bardziej skłonni do powrotu, dlatego ich walor w całym okresie życia jest w znacznym stopniu większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są najbardziej opłacalną tudzież lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja wprawa prawdopodobnie zastosować.

Przy okazji, możesz się sporo wyszkolić patrząc na to, jak inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto nieco spośród nich:

1. PayPal. Oni słowo w słowo rozdawał darmowe pieniądze, oraz to działało bajecznie w celu nich. I owo było nim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy eksploatator w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów i setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową wybór prowadzenia wielu programów polecających naraz – w podobny sposób gwoli użytkowników, kiedy a http://www.ograbek.pl w celu kierowców.
4. $1,000 zarówno gwoli zwolennika podczas gdy natomiast przyjaciela, spośród totalnie niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jeden z w najwyższym stopniu usilnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się włączyć aplikacja polecający, powinno się się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz płacić gotówką w środku skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, jednakże nie jest to powód, aby zamknąć swój mózg aż do programu polecającego.

Może nie wolno płacić za skierowania bezpośrednio, kiedy inne firmy mogą, przecież na http://www.frymus.pl bodaj można polepszać swoją praktykę strategicznie zaś etycznie, skutkiem tego trzeba mieć asertywny umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów aż do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, iż Twoi obecni pacjenci będą głosić o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy a niekończącą się listą obowiązków społecznych oraz rodzinnych, Twoja sposób marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz w związku z tym sprawić, ażeby to oni o niej pomyśleli a sprawić, by proces polecania był gwoli nich jak najłatwiejszy, z przyczyny dlaczego Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby program poleceń miał realny istotność na rozwój Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą istnieć następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia dla pacjentów
– Prosty w obsłudze dla personelu
– Zniewalający, jakkolwiek opłacalny
– Łatwy do śledzenia wyników
– Zabawny i skoncentrowany na pacjentach, oraz nie na Tobie

Related Posts