Przewodnik gwoli początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, który został wypełniony na technologii Blockchain natomiast prawdopodobnie został uruchomiony w 2009 roku za pomocą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych zaś uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów przypadkiem utrzymywać się wydobytych. Inne w największym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic zaś twarde rozwidlenia Bitcoin, takie gdy Bitcoin Cash tudzież Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, aby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie a starali się wystrzegać się inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że opłata znienacka spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ rynek kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, ponieważ nie ma kontroli żadnego rządu ponad kryptowalutą, bowiem jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem zaś zdominuje wszystkie waluty, takie jak USD, EUR, INR zaś ASD w przyszłości http://www.borejko.pl natomiast stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego pożądane byłoby i z jakiej przyczyny nie warto wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, tudzież potem mniej więcej 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą gwoli każdej monety.

Niektóre spośród powodów, których doświadczyłem oraz którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – toteż użytkownicy nie potrzebują okolica trzeciej, aby przekazać kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego do drugiego, w przeciwieństwie do waluty fiat, dokąd użytkownik potrzebuje platformy takiej kiedy bank, iżby ronić kapitał spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na wybitnie bezpiecznej technologii blockchain a nieledwie zerowe szanse na włamanie tudzież złodziejstwo kryptowaluty, dopóki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawżdy stronić kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na szybki zarobek, zaś potem pada ofiarą szumu bańki tudzież traci swoje pieniądze. Lepiej jest, by użytkownicy przeprowadzili co niemiara badań przedtem zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze odpowiednio jest umieścić swoje kapitał w wielu kryptowalutach zamiast jednej, ponieważ zauważono, iż kilka kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, o ile inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których należałoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, natomiast pozostałość kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w przyszłości dominuje na rynku kryptowalut, jednakże jego udział jak grom z jasnego nieba spadł z 90% do 38%, a Altcoiny takie jak Litecoin, Ethereum, Ripple wtem wzrosły tudzież przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl nieustająco dominuje na rynku kryptowalut, mimo to nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba pomyśleć w toku inwestowania w kryptowaluty. Niektóre spośród głównych kryptowalut, które musisz ponieść u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie natomiast kiedy kupować kryptowaluty?

Podczas gdy kilka lat temu nie było bez trudności kupić kryptowaluty, pomimo tego chwilowo użytkownicy mają masa dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma dwie główne platformy bitcoin Unocoin portmonetka oraz Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą brać za dobrą monetę i sprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupić bitcoin z portfela tylko, natomiast nie od chwili innej osoby. Istniała różnica w cenie kupna a sprzedaży, tudzież użytkownicy muszą odwzajemnić się pewną nominalną opłatę za ukończenie transakcji.

W 2017 roku pomysłowość Cryptocurrency wzrósł ogromnie, a opłata Bitcoin wzrosła spontanicznie, przede wszystkim w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin a przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax i Zebpay to dubel główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku z 90% udziałem w rynku – kto zajmował się owszem Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na rozbudowa spośród innymi altcoinami, zaś nawet zmusiło Unocoin tudzież innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami natomiast blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange w celu swoich użytkowników, aby mogli kramarzyć wieloma kryptowalutami nie licząc handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe kupno tudzież sprzedaż na to samo Bitcoinów, podczas podczas gdy na UnoDAX użytkownicy mogą złożyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę i o ile pasuje ona do odbiorcy, zlecenie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć rachunek rozliczeniowy w każdej z giełd, rejestrując się wewnątrz pomocą adresu list elektroniczny a podając dane KYC. Gdy ich konto zostanie zweryfikowane, wolno rozpocząć wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Posts