Praktyki odkąd dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to pozycja bibliograficzna o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednak jest pewien rozdział, jaki jest no tak apropos naszej branży, że chciałem się przedtem spośród wami podzielić zaś nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, lecz oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nierzadko wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, wszak są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; natomiast podczas gdy aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pęk zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się nie uwzględnić bieg budowania zaś natychmiast przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, niemniej jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty a z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, natomiast chwilowo są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu łysek ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą z tego aż do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają całkiem długo, aby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, kto byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić mapa w miejscu, by je pielęgnować, tym samym dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, tak aby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które wciąż się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą zaś budują ufność z tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, który wykonują, by umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast użyczać na własnych platformach społecznych, w związku z tym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast ukończyć za sprawą swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych tym samym więcej pacjentów zdziałać owo samo zaś ano potem oraz w samej rzeczy dalej.

Więc chwilowo masz bieg oraz schemat, jaki buduje rozpęd, w związku z tym masz stały ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja biegłość działa gdy porządnie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie uchować się burze konkurencji tudzież COVID oraz cokolwiek innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts