Praktyki od momentu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakże jest niejaki rozdział, który jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, iż chciałem się nim z wami podzielić zaś nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji często wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują z zewnątrz, tymczasem są rzeczywiście organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; chociaż podczas gdy aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w artykuł przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania a przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się wyrzec się przebieg budowania i natychmiast przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, w następstwie tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby być w użyciu natychmiastowe rezultaty tudzież w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, a aktualnie są w pętli zagłady oraz zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał natomiast zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest owo biznes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem łysek bądź dwa, nie podoba się wyniki, dlatego skaczą z tego aż do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają dosyć długo, by być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, kto byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować plan w miejscu, iżby je pielęgnować, skutkiem tego słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, tak aby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji i utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cięgiem się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani natomiast w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą tudzież budują wiara spośród tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od czasu pierwszego telefonu, jaki wykonują, aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi zbadanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się i udostępniać na własnych platformach społecznych, stąd inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a przebyć za pomocą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych z tej przyczyny więcej pacjentów zrobić owo samo tudzież naprawdę nadal i w istocie dalej.

Więc chwilowo masz tok natomiast schemat, który buduje rozpęd, w takim razie masz nieugięty ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze aniżeli teraz, aby Twoja praktyka działa gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie przetrzymać burze konkurencji tudzież COVID tudzież cokolwiek innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci ogrom czasu, pieniędzy oraz kłopotów.

Related Posts