Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest całkowicie najlepsza reklama wolno zapuścić do swojej praktyki. Jest to także najtańsza forma reklamy, iż można inwestować w oraz zajmuje minimum czasu zaś wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kumpel mówi drugi przyjaciel, penis http://www.gesikowski.pl rodziny, czy też przyjaciel o tobie, owo jest złoto. Są natychmiast na pierwszy rzut oka sprzedawane na ciebie, nie są właściwie wrażliwe na cenę zaś są z większym natężeniem prawdopodobne, żeby pozostać lojalnym poniżej Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, obniżka kosztów marketingu zewnętrznego tudzież polepszać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz parę poleceń od czasu swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, jednakże chcesz je od każdego szczęśliwego pacjenta – nie na odwrót wybranych kilku.

Uczyń fraza ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy oraz włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów spośród pacjentami, ze względu którym czują się oni traktowani najprzód w charakterze osoby, i nie wcześniej w przyszłości jak pacjenci.

Używaj ich imion oraz nawiązuj dotyk wizualny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, tudzież następny pozwól im mówić. Chodzi o to, tak aby najpierw oprzeć się z nimi osobistą więź, iżby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć dwa minuty na nich jak na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, robota czy też lada co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się zanim Tobą zaś opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się rzeczywiście mrowie o danej osobie, jeżeli pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaszokowany tym, czego się dowiesz.

Być przypadkiem są one członkiem mediów względnie są one częścią dużej firmy, która może wykorzystywać spośród http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, póki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma średnio około 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy spośród twoich pacjentów powiedział lecz wciąż jeden spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, że będzie PODWOIĆ postępy praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, powiesić naokoło spośród innymi jednakowo myślących ludzi, dlatego chcesz, by Twój „preferowany pacjent” donieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego w środku pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich gdy oni i jeśliby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę oraz kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi poprawnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, ergo produkuj jej dużo w celu różnych kanałów medialnych, żeby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl rozdzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną a zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście w ciągu jego zgodą), i następny przekazać go na YouTube zaś Vimeo.

Podziel to na małe kawałki a prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, tak aby zaprojektować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem zaś wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach tudzież informacjach prasowych. Wyślij list elektroniczny spośród informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów zaś dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, ażeby wykorzystać jakiś cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, iżby podnieść swoją życie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne a łatwe dla swoich pacjentów, by podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z logo wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą działać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl natomiast Twoim personelem a nagrywać wideo spośród relacją, i odtąd przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń za pewnik. Chcesz spławić swoim pacjentom, jakkolwiek nudny formularz wygenerowany za sprawą maszyna matematyczna nie wystarczy.

Pacjenci chcą egzystować doceniani w ciągu swoje ufność i uznani w środku swoje wsparcie, zatem okaż im wdzięczność.

– Niech personel już aż do nich zadzwonią, tak aby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę z podziękowaniami od czasu Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, iżby im podziękować
– Wyślij prezent z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, z tej przyczyny zrób wielką sprawę spośród tego, jak nadzwyczaj doceniasz ich polecenie, a więcej osób będzie podążać w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny aplikacja nagród, jaki potwierdza i dziękuje twoim pacjentom w środku pomoc w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, ażeby trwać o mnóstwo więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, mimo to zdziałać to spośród ostrożnością, iżby zdołać zachować się z dala odkąd kłopotów spośród towarzystw medycznych a ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, że nie wolno płacić komuś, który zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie przypuszczalnie być wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts