Jak zaskarbić sobie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze oraz wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, jednak za bardzo wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pośrednictwem 20 lat tudzież pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ów tarapaty dość swobodnie poprawić, ażeby wzmóc osobisty wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ściśle mówiąc no kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy oraz chcą wzbudzić zawiść przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce przeczuwać się lepiej – kropka! Wierzą, że milszy aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą tylko wynaleźć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz właściwy wynik, pod ręką minimalnym bólu i dyskomforcie, tudzież że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tym samym uczuciami. Pacjent bez zabrudzeń chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na zanim w charakterze na osobie i że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, bez ogródek mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, aktualny i komfortowy, tudzież dodatkowo pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w czasie pierwszej ustalenia telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, doświadczony natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie być może http://www.suchcicki.pl odbyć za pośrednictwem recepcjonistę, w życiu nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, a następnie przyuczyć się imienia dzwoniącego, żeby mogła go fetować za sprawą skończony okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć dodatkowo kompetentny w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, i następnie poręka ich, że jest to niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić również obeznany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu pomiędzy tym, gdy interlokutor dotarł do Ciebie, zaś tym jak przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudności ciągnąć sposób swoich konkurentów, którzy mogą umieścić agenda rozmówcy lepiej lub pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego tudzież ano dalej.

Wypełnij ów trwanie opóźnienia natomiast zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, na przestrzeni podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, kiedy na odwrót zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo formalny plik informacyjny dla pacjentów, kto zawiera list od momentu Ciebie i odręczny postscriptum od momentu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na rzecz procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy tudzież zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież referencje od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, żeby dostrzec przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, nieomalże obecnie Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten badania pojawiają się one wysoko bardziej gotowy, ażeby stwierdzić „tak” aż do Ciebie.

Related Posts