Jak przekabacić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl z wykorzystaniem drzwi, aliści za bardzo wielu spośród nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat i pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ów komplikacja dosyć bez trudu poprawić, aby podwyższyć własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w istocie no tak kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy tudzież chcą wzbudzić niechęć przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce spekulować się lepiej – kropka! Wierzą, iż lepszy wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo wyszperać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz odpowiedni wynik, przy minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, i iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w związku z tym uczuciami. Pacjent utrzymany w porządku chce się głowić się wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem jako na osobie tudzież iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością oraz szacunkiem i, szczerze mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący oraz komfortowy, natomiast oraz uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu na przestrzeni pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, otrzaskany oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie być może http://www.suchcicki.pl pokonać za pomocą recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, i później przyuczyć się imienia dzwoniącego, by mogła go hulać dzięki kompletny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć i kompetentny w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, natomiast następny przyrzeczenie ich, iż jest to nader popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować oraz profesjonalny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu dać go aż do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu pomiędzy tym, gdy rozmówca dotarł aż do Ciebie, a tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu ciągnąć badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić agenda rozmówcy lepiej lub pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i tak dalej.

Wypełnij ów okres opóźnienia natomiast zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w toku jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy na to samo zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo urzędowy plik informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od Ciebie oraz odręczny uwaga od koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na myśl procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje zaś zdjęcie, biografię biura natomiast personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, ażeby ujrzeć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, nieomalże nuże Cię poznał a pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten sposób pojawiają się one daleko bardziej gotowy, tak aby oznajmić „tak” aż do Ciebie.

Related Posts