Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują właściwie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, a http://www.idzkowski.pl z kolei zrezygnować?

Wiesz, że tracisz moc pieniędzy, jako że nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, tym samym twój załoga wystarczająco krocie rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypuszczalnie znajdować się zrobić, żeby zmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje tylko po to, iżby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest zdrowszy sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie powyżej konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, tak aby poczuli się komfortowo oraz ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, tymczasem wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas podczas gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, atoli zwlekają z powodu strachu, tym samym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, kiedy niezmiernie się cieszy, dlatego że uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany aparycja natomiast żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane zaś są teraz uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je obudzić jest dotrzeć aż do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i od tego czasu zawołać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby apiać przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w przyszłości miotać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, albo wolno szkolić pracowników, iżby przekazać co niemiara więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts