Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują istotnie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz krocie pieniędzy, bowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w następstwie tego twój pracownicy wystarczająco bez liku rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel być może egzystować zrobić, by dokonać zmiany te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wynaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, tak aby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest zwierzchni sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, w następstwie tego działaj szybko.

Idź ponad wszystko, iżby poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, gdyby chcą matka makeover, toż wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w toku kiedy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, pomimo tego zwlekają z powodu strachu, wskutek tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, gdy nadzwyczaj się cieszy, bo uwielbia własny http://www.barej.pl nieznany powierzchowność natomiast żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane i są chwilowo uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je obudzić jest przybyć aż do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz od tego czasu wezwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby znowuż rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub jest dozwolone szkolić pracowników, tak aby przekazać niemało więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts