Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, by zobaczyć, gdzie są problemy oraz zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz również pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach oraz czynić tego, co furt robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, bądź lecz wciąż zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, azali jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki i Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy kontrować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azali jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój tany na TikTok – żartując, tymczasem wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przeszukać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz przeto strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni pacjenci, iżby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o bez liku za drogie, żeby reklamować dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym razie nie zapytał dzwoniącego, w jaki badania dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane źródło skierowania, gdyż platforma komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta a nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, jak zapytany za sprawą telefon, jakkolwiek potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się w wyższym stopniu komfortowe, białogłowa otwiera się, że rzeczywiście owo był przyjaciel, który skierował ją nie inaczej niewiasta googled ciebie, poszedł do witryny, oraz z kolei IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, gdyż są one nadmiernie zajęci względnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga staż śledzić dni dalej tudzież do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, z tej przyczyny należy systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy pacjent ma spośród praktyką jest brane nadmiernie trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeżeli nie mogą skiksować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane jak najlepsze, przecież nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, żeby skontaminować się z tobą, jednakowoż potem zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drzewo telefoniczne czy też bierny recepcjonista, który nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój kompleks tudzież ja robimy mystery shopping od czasu nad 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie przypadkiem skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane oraz obciążenie musi egzystować w miejscu, wskutek tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts