Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie żywić http://www.foit.pl głowy w piach tudzież sprawiać tego, co stale robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, azali na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, czy jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki oraz Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy odparować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, by sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spostrzegać Twój taniec na TikTok – żartując, mimo to wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą poszperać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz toteż strategii tworzenia a dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą egzystować potencjalni pacjenci, żeby przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o do licha i trochę w środku drogie, ażeby reklamować dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w który metoda dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane genealogia skierowania, bo platforma komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste pole na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za pośrednictwem telefon, jakkolwiek potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się z większym natężeniem komfortowe, kobieta otwiera się, iż w gruncie rzeczy owo był przyjaciel, kto skierował ją istotnie pani googled ciebie, poszedł do witryny, a potem IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, bowiem są one nadmiernie zajęci czy też nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, stąd po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż eksplorować dni w dalszym ciągu oraz aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w związku z tym trzeba systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane zbyt lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśliby nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane w charakterze najlepsze, niemniej jednak nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, żeby powiązać się spośród tobą, jakkolwiek w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę bądź irytujące ksylem telefoniczne lub bierny recepcjonista, kto nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój całość a ego robimy mystery shopping odkąd ponad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie prawdopodobnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na to samo dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane tudzież zadłużenia musi znajdować się w miejscu, wskutek tego jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts