Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy mejl ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto wyprawić je wprost aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, pomimo tego śledzony aż do Ciebie, przeto dostaniesz pożyczka dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną oraz do tego stopnia prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dostęp do REAL TIME REPORTING na wszystkich wejść na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, jak jeden mąż spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za sprawą warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proszek plus informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tedy możesz wyprawić aż do nich poczta elektroniczna tudzież wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy oraz dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), tak ergo możesz wyprawić do nich poczta elektroniczna natomiast zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tej chwili zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” i podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś już wprzódy kontakt. Możesz również kupić opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline być może znajdować się ważnym źródłem informacji w celu networkingu zaś konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój agregat składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, zatem stale masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę szaleć banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca czy też wcześniej, pod spodem warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, który możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przez Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji zaś minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska tudzież adresy poczta elektroniczna osób, które znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny odkąd Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je explicite do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, więc masz pożyczka dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz działać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, jeśliby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts