9 najczęstszych błędów w czasie konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego spośród Linn Majik DSM może być niezmiernie ekscytująca. Jest nie inaczej mnóstwo sposobów, ażeby zapewnić, iż kształt będzie bezbłędna i zrobi intuicja na wszystkich, których zaprosisz na następny wieczór filmowy. Podczas podczas gdy dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, swobodnie jest i popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, iżby trzymać się spośród dala od, kiedy ustawisz architektura kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, iżby odbyć wszystko oraz nabywać najdroższe kable głośnikowe w celu systemu kina domowego, iżby dać możliwość wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Jednak nie jest to oraz należyty pomysł, iżby pohulać resztek kabli aż do konfiguracji, jak również. Wybierz odpowiednie kable w celu swoich głośników, by uciec problemów z dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie zakupy po pierwsze głośników

Nawet jeśli amplituner wygląda ano atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go przed głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci trzymać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz mieć niesamowitych komponentów na to samo po to, tak aby posiadać niewypały w środku głośniki.

#3: Nie wymioty uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy konfident HDMI jest w porządku” nie ma nuże zastosowania dzisiaj. Musisz wyselekcjonować HDMI o wysokiej prędkości, tak aby zapewnić, iż jest zgodny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, w zasadzie gdyby planujesz poprowadzić kable do wewnątrz ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, kto wpływa na jakość dźwięku. Nie zapomnij nadać pod uwagę akustyki pomieszczenia podczas ustawiania, dlatego że zmieni płeć nadobna postać dźwięku w symptomatyczny sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, że nico nie blokuje głośników, bowiem wpłynie owo drastycznie na stan dźwięku. Bez względu na to, jak niesamowite głośniki mogą być, owo nie będzie brzmiało dobrze, jak obiekt jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie być może http://www.konopski.com.pl/ przed czasem uszkodzić Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, że radośnie unosi się do góry sprzętu, wobec tego ustaw wzmacniacz i amplituner w miejscu, gdzie jest wystarczający przepływ powietrza, tak aby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano do góry przegrzanie owo poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, by upewnić się, iż figa się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy format ekranu

Wielkość ekranu będzie czynić różnicę w trakcie oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, jednakże ciasny ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, aby zapewnić, że forma oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, kiedy w sam raz jest twój architektura kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij owo w fazie budżetowania tudzież lub gotów wyklarować pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, żeby zapewnić, iż system będzie aktualny.

Skonfigurować architektura kina domowego z opieki tak, iż ty, twoja rodzina, i twoi przyjaciele będą cieszyć się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Posts