7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest powyżej pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia natomiast przykry sterta torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, pomimo tego co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki szubrawstwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich od nowa w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna albo czasopisma
Każdy chce mieć zupa pojęcie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując po raz kolejny papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w przymocowanie na prasa ewentualnie czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba w tej chwili uganiać się dziennika ani frasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” oraz zorganizować swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi z reguły używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi aż do domu cuchnący natomiast poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lancz w papierową torbę, i po pewnym czasie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin czy też okładek na lunch, by cofnąć się niechlujnej torby na lancz oraz upajać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, tak aby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie jest dozwolone przestawić domu aż do góry nogami dla nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, linijka itp. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi a małe dzieci, które nierzadko chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, iżby mieli do nich nieskomplikowany dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby zapewnić im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa do następnej, krawaty do trzeciej zaś ano dalej. Oznacz je starannie, ażeby ulżyć Ci złapać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie myszkować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa bądź krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, i za jednym zamachem pozostać zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy kluski do zębów, mydło, krem do golenia a pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet jeżeli się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój hulać piernaty zaś hamować one od czasu odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts