7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną oraz bolesny kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, ale co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki bezeceństwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich ponownie w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety bądź czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze pogląd na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je układać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując na nowo papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa bądź czasopisma. Dzienniki oraz czasopisma mogą istnieć schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy obecnie starać się dziennika ani dręczyć się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” zaś zaopatrzyć się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zazwyczaj używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy a poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, tudzież z kolei umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a może być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin względnie okładek na lunch, żeby uciec niechlujnej torby na lunch oraz upajać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie tudzież oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie wolno skierować domu aż do górska kraina nogami dla nożyczek, zszywek względnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, wiersz i tak dalej oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które częstokroć chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, żeby mieli do nich nietrudny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby dać możliwość im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną przez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty aż do trzeciej i tak dalej. Oznacz je starannie, tak aby przynieść ulgę Ci schwytać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz nuże przekopywać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, i w tym samym czasie utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na zbawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia i szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku oraz nie zepsują ubrań, nawet jeżeli się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój fetować piernaty oraz zapobiegać one od czasu otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts